Kısaca Biz

Nokta Havalandırma, ısıtma ve soğutma

Nokta Havalandırma, ısıtma ve soğutma olarak, Bilişim ve teknolojinin hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmek isteyen tüm kurumlara hizmet veren şirketimiz edindiği deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarıyla sektöründe lider konuma gelmiştir.

Teknolojinin büyük önem kazandığı çağımızda sahip olduğumuz yüksek niteliklerle müşterilerimize sektörün en güvenilir, en kaliteli ve en verimli sistemlerini sunuyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarına, havalandırma, ısıtma, soğutma teknolojileri konusunda da alanında kendini kanıtlamış uzman ekimizle her an yanı başınızdayız.

Kazanımlarımızı ortaklarımız, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve toplumla paylaşarak büyümeyi amaçlıyoruz. İşbirliklerimizle uzun süreli güçlü ilişkiler geliştirmeyi, çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerinin gelişimini sağlamayı, kurumumuzun, sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Faaliyetlerimizi sürdürürken aynı zamanda toplumun yaşam kalitesini iyileştirmek amacıyla ekonomik gelişmeye destek veriyor, çalışmalarımızda çevreye karşı saygılı politikalar izliyor, sosyal ve kültürel projelere destek oluyoruz. Ülkemizin kendi alanımızda, ulusal pazarda söz sahibi, bilgi üreten, bilgi paylaşan, rekabet edebilen bir firması olarak, büyük ve kapsamlı projelere imza atmak, rekabetçi hizmet, yüksek kalite prensibi doğrultusunda her türlü özel kurum ve resmi kurumlar da dahil olmak üzere en geniş müşteri grubuna ulaşmaktır. 

 Firmamızın odaklandığı nokta, hizmet verdiği alanlarda uygulanabilir en yeni ve yüksek teknoloji ve metodlarla hizmet vermek. Yurt dışında yatırım ve faaliyetlerimizi geliştirmek, sürdürmek ve global pazarın pastasından pay almak.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile Kurumlara ve bireylere; kullanım kolaylığı ön planda ileri teknoloji alt yapımızla, müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmak.